"Pasqyrë moj pasqyrë, kush është më 'seksi' në botë"?

Bota e Yjeve

"Pasqyrë moj pasqyrë, kush është më 'seksi' në botë"?

Nga: Bota sot Më: 22 janar 2021 Në ora: 18:15
Missy

Ajo është e njohur për të treguar trupin e saj mahnitës në rrjetet sociale.

Dhe vajza e Ronan Keating, Missy 19 vjeqarja edhe njëherë ngriti temperaturat kur u shfaq me të brendshme të purpurta nga PrettyLittleThing.

Ajo u shfaq me një veshje të brendshme sateni dhe një ngjyrë buzësh që përputhej me veshjen.

Modelja ka pozuar para pasqyrës duke u kujdesuar për makiazhin e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat