Kaq e ëmbël, modelja shfaqet në plazhet e Floridas

Bota e Yjeve

Kaq e ëmbël, modelja shfaqet në plazhet e Floridas

Nga: Bota sot Më: 22 janar 2021 Në ora: 18:36
Kimberley Garner

Ajo ka qenë duke shijuar një pushim në diell, duke festuar Krishtlindjet në Barbados përpara se të nisej për të kaluar janarin në Miami.

Dhe imberley Garner u shfaq në disa imazhe deris po shijonte një ditë tjetër plazhi me bikinet blu.

Ish ylli i Made In Chelsea 29 vjeqarja dukej e rrezitur dhe e tonifikuar derisa shëtiste në brigjet e arta të Floridas.

Ajo dha një shfaqje shumë të ëmbël në plazh./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat