Fotot e modeles më “hot” të Instagramit

Bota e Yjeve

Fotot e modeles më “hot” të Instagramit

Më: 23 janar 2021 Në ora: 09:43
Melissa Riso

Modelja dhe influencuesja e Instagramit, Melissa Riso ka arritur të fitojë zemrat e të gjihë ndjekësve të saj me fotot shumë provokuese.

Riso më së shumti pozozn me bikini duke treguar kështu edhe linjat  e saj perfekte.

Ajo numëron mbi 1.2 milionë ndjekës në Instagrm, me të cilët ndan foto shumë seksi.

Image
Melissa Riso

Përveç modelingut ajo po studion për infermieri, dhe ndoshta në të ardhmen do të ndesheni me infermieren më seksi që keni parë ndonjëherë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat