Françeska Jaçe nxjerr gjithë gjoksin në fushë

Bota e Yjeve

Françeska Jaçe nxjerr gjithë gjoksin në fushë

Më: 23 janar 2021 Në ora: 14:13
Françeska Jaçe

Françeska Jaçe arriti sërish të marrë vëmendjen e ndjekësve me fotografitë e fundit.

Modelja, së fundi ndau me ndjekësit disa imazhe, ku u shfaq e veshur me një këmishë rozë.

Nën të nuk kishte veshur asgjë, ndërsa vuri në fokus gjoksin dhe barkun e sheshtë teksa mori poza para kamerës.

Rrëshqitni fotot në vazhdim për tu zhveshur pak”, ka shkruar ajo, teksa mori komente të shumta nga ndjekësit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat