Kourtney Kardashian tërheq vëmendjen e ndjekësve me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian tërheq vëmendjen e ndjekësve me fotot e fundit

Më: 23 janar 2021 Në ora: 16:02
Kourtney Kardashian

Kourtney pozon me të brendshme e xhaketë.

Kourtney Kardashian ka ndarë me ndjekësit disa imazhe artistike bardhë e zi.

Ylli televiziv kësaj radhe pozoi e veshur me një xhaketë të gjatë, teksa vuri në dukje të brendshmet dhe getat që kishte veshur.

Ajo provokoi me këmbët në këto fotografi, teksa të shumta ishin komentet që i pranoi nga ndjekësit.

Image
Image

Bukuroshja tash e një kohë deklarohet beqare, pas ndarjes nga Scott Disick. Ajo është nënë e tre fëmijëve. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat