Trejsi Sejdini rrit temperaturat në rrjet me foton e fundit

Bota e Yjeve

Trejsi Sejdini rrit temperaturat në rrjet me foton e fundit

Më: 24 janar 2021 Në ora: 12:39
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini është një nga emrat më të lakuar të showbizzit shqiptar. 

Modelja arrin të tërheqë vëmendje me pozat e saj joshëse të cilat nuk ngurron t’i ndajë me ndjekësit.

Së fundmi, ajo publikoi në InstaStory një foto ku shfaqet e shtirë në shtrat dhe e sapo zgjuar nga gjumi, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Me një dekolte të hapur, e cila i vë në fokus gjoksin e saj bombastik, Trejsi Sejdini rriti dhe këtë herë temperaturat në rrjet.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat