Cilën pjesë të trupit ka bërë operacion plastik? Rudina Dembacaj e tregon për publikun

Bota e Yjeve

Cilën pjesë të trupit ka bërë operacion plastik? Rudina Dembacaj e tregon për publikun

Më: 24 janar 2021 Në ora: 15:37
Rudina Dembaca

Shpesh është protagoniste në shtypin rozë. Rudina Dembaca, aktore dhe moderatore, komentohet edhe në rrjetet sociale po ashtu .

Së fundmi ajo ka lejuar fansat në instagram që ta pyesin për gjëra të ndryshme.

Një ndër pyetjet ishte nëse Rudina ka bërë operacion plastik.

Image

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?”, pyet një ndjekëse.

“Gjoksin, para 6 vitesh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka thënë Rudina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat