E kush nuk do të donte një trup si të Jehona Dreshajt

Bota e Yjeve

E kush nuk do të donte një trup si të Jehona Dreshajt

Më: 24 janar 2021 Në ora: 17:34
Jehona Dreshaj

Jehona Dreshaj nuk është emër i panjohur për publikun vendor.

Ajo për një masë të gjerë njihet si motra e Afërdites, të cilat jo rrallë herë kanë marrë vëmendje me paraqitjen së bashku.

Jehona ndonëse më parë nuk njihej, por me të shkuar në Amerikë ka filluar modelimin njëjtë sikurse motra e saj.

Bukuroshja së fundmi ka realizuar një fotosesion ku padyshim u shfaq shumë joshëse.

E gjatë, e bukur dhe trupin e formësuar kush nuk donte një trup të tillë si të Jehonës?

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat