Seks edhe me femra, modelja rrëfen lidhjen e re

Bota e Yjeve

Seks edhe me femra, modelja rrëfen lidhjen e re

Nga: Bota sot Më: 24 janar 2021 Në ora: 18:50
Maura Higgins

Maura Higgins ka zbuluar se ka kryer marrëdhënie me gra përpara se të takohej me të dashurin Chris Taylor, por pranoi se ai është një burrë për të.

Ish ylli i Love Island ishte i hapur në lidhje me seksualitetin e saj në villë dhe që atëherë ka thënë se ka pasur eksperienca kur ishte më e re.

Duke folur për The Sun të dielën, ajo tha: Unë kam eksperienca me gra, por më pëlqente të provoja gjëra të reja kur isha e re.

Ajo së fundi është në një lidhje dashurie me Chris Taylor./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat