Melinda e rrëzon murin me të pasme

Bota e Yjeve

Melinda e rrëzon murin me të pasme

Më: 24 janar 2021 Në ora: 22:25
Melinda Ademi

Është “bomba” e re e rep skenës muzikore në vend, që ka bërë për vete mijëra njerëz, sidomos të rinjë.

Melinda u kthye nga SHBA-të dhe bëri bujë me disa nga projektet e saj rep.

Pas projektit me titull “Mekatare”, Melinda Ademi po vjen me diçka tjetër, me një projekt të ri që do të prezantohet së shpejti.

Image

Ndërkohë, reperja senzacionale ka sjell disa foto “hot” në rrjete sociale. Në njëren, duket sikur dëshiron ta rrëzoj murin me të pasme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat