Chrissy Teigen rikthehet në formë të mirë

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen rikthehet në formë të mirë

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2021 Në ora: 09:03
Chrissy Teigen

Normalisht, janari sjell mori ngjarjesh në industrinë e modës që zakonisht quhet si sezoni i ndarjes së qmimeve.

Por ky vit duke se nuk ishte si të tjerët, e këtë e ka treguar Chrissy Teigen në Instagramin e saj, gjatë kohëve të fundit.

35 vjeqarja ndau një postim të bukur dhe zbavitës të dielën, duke kompenzuar kohën që ka kaluar pa u zbavitur.

Me një fustan të gjatë ngjyrë portokalli Chrissy Teigen duket në një formë të mirë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat