Kylie Jenner prezanton vithet 'bombë'

Bota e Yjeve

Kylie Jenner prezanton vithet 'bombë'

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2021 Në ora: 09:09
Kylie Jenner

Ajo së fundi është kthyer nga shëtitja luskoze meksikane me disa selfie 'seksi' me bikine.

Dhe Kylie Jenner tregoi se për të mbajtur figurën e saj i duhet punë kur ajo ndau selfie duke u stërvitur me avull, në storiet e saj në Instagram.

Superylli televiziv u shfaq në një pasqyrë, duke prerë kokën dhe kofshët e saj.

Linjat e saj padyshim me gjithë këtë punë duken në formën më të mirë të mundshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat