Kënd po e provokon kështu Rihanna?

Bota e Yjeve

Kënd po e provokon kështu Rihanna?

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2021 Në ora: 09:15
Rihanna

Ajo po e pret me padurim ditën e Shën Valentinit me të brendshme të kuqe dhe bizhuteritë me vlerën miliona dollarë.

Dhe Rihanna tregoi edhe një ansambël të ri dhe një model të mprehtë flokësh në një video të re me avull në Instagram.

32 vjeqarja tregoj kthesat e saj me një vallëzim joshës në dhomën e gjumit, derisa u mbulua me të brendshme të pastra.

Rihanna në këto pamje duket shumë provokative dhe joshëse për ndjekësit e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat