Modelja zhvishet topless, por 'sulmohet' nga vendasit

Bota e Yjeve

Modelja zhvishet topless, por 'sulmohet' nga vendasit

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2021 Në ora: 09:20
Georgia Steel

Ish ylli i Love Island, Georgia Steel është kritikuar nga banorët e Maldives për fotografitë topless në Instagram.

Ylli televiziv 22 vjeqarja ka qenë jashtë vendit për javë të tëra duke pretenduar se atje ishte për punë, duke postuar në mediat sociale reklama të markave.

Dhe e fundit ishte një foto topless që duket se ka zemëruar vendasit.

Modelja është shfaqur vetëm më të poshtmet ngjyrë blu dhe një kapele./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat