Sa,sa? Ok, Loredana sapo ka shpenzuar mbi 102 mijë euro për këtë veshje

Bota e Yjeve

Sa,sa? Ok, Loredana sapo ka shpenzuar mbi 102 mijë euro për këtë veshje

Më: 25 janar 2021 Në ora: 12:11
Loredana Zefi

Loredana është një ndër reperet më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Ajo gjithmonë është lakuar nga mediat dhe poralet e ndryshme për jetën luksoze dhe shpenzimet e pamenduara që bënn.

Loredanën e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon momente nga përditshmëria e saj.

Image

Në disa postime në Instagram, bukuroshja jo vetëm që ka ndërruar stilin, por është parë edhe me një veshje plot stil.

E nëse mbledhim shifrat që Loredana ka shpenzuar për këtë paraqitje do të ngelemi me gojë hapur.

E gjithë veshja e këngëtares kushton as më shumë dhe as më pak, 102.660 euro.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat