Fotot më tunduese të Andrea Thomas

Bota e Yjeve

Fotot më tunduese të Andrea Thomas

Më: 26 janar 2021 Në ora: 15:08
Andrea Thomas

Andrea Thomas është një eksperte fitnesi dhe trajnere nga SHBA.

Andrea ka tërhequr shumë në rrjetet sociale me fizikun e saj dhe fotot shumë tërheqëse.

Bukuroshja amerikane nisi të ushtrohej në fitness që në moshë shumë të re, duke krijuar një siluetë perfekte.

Image
Andrea Thomas

Sot ajo është frymëzim për të gjithë ndjekësit e saj, pasi ndan regjimin e saj stërvitor dhe ushqimor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat