Vesa Luma vazhdon t’i shijoj pushimet me familjen, sërish publikon fotografi nga atje

Bota e Yjeve

Vesa Luma vazhdon t’i shijoj pushimet me familjen, sërish publikon fotografi nga atje

Më: 26 janar 2021 Në ora: 22:31
Vesa Luma me familje

Këngëtarja ka postuar imazhe të bukura familjare.

Në Instagram, Vesa ka zgjedhur t’i ndajë disa momente me ndjekësit e saj nga pushimet në Zelandën e Re.

Bashkë me bashkëshortin e saj Big Bastën dhe djalin, artistja shqiptare shihet e lumtur pranë tyre.

Vesa, ka publikuar tri fotografi në të cilat çifti kanë treguar se po e shijojnë në maksimun jetën e tyre.

Ndryshe, Vesa bashkë me Big Bastën ka kohë që janë larguar nga Kosova dhe jetojnë në Zelandën e Re.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat