Anxhelina Hadërgjonaj e “zjarrtë” në klipin e ri, do shfaqet në të brendshme

Bota e Yjeve

Anxhelina Hadërgjonaj e “zjarrtë” në klipin e ri, do shfaqet në të brendshme

Më: 27 janar 2021 Në ora: 21:25
Anxhelina Hadërgjonaj

Këngëtarja ka publikuar imazhe nga prapaskenat e klipit të ri.

Anxhelina Hadërgjonaj, ka publikuar fotografi nga projekti i ri që është duke e realizuar.

Ajo ka zbuluar se do paraqitet joshëse dhe provokuese në veshjet që ka zgjedhur duke zbuluar asetet e saj.

Artistja shqiptare ka venë në pah gjoksin e saj dhe këmbët e gjata veshur në veshjen me ngjyrë të bardhë. Ajo ka postuar edhe një tjetër prapaskenë ku shihet veshur me fustan ngjyrë të zezë.

Anxhelina, publikoi edhe datën e lansimit të këngës së re.”No Drama”, do kemi mundësinë ta dëgjojmë në YouTube me 29 janar.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat