Vesa Luma e gjen kohën për të gjitha, ditën për djalin e natën për muzikën

Bota e Yjeve

Vesa Luma e gjen kohën për të gjitha, ditën për djalin e natën për muzikën

Më: 4 shkurt 2021 Në ora: 11:09
Vesa Luma

Vesa Luma jeton aty ku do të donim të ishim të gjithë, buzë detit me mot të ngrohtë vere. Nga Zelanda e Re, këngëtarja tregon çdo gjë për rutinën e saj me kryefjalë të birin.

Sot Vesa na tregoi se e ka gjetur zgjidhjen për t’i menaxhuar gjërat më të rëndësishme në jetë dhe lajmi më i bukur është që po përgatit surpriza për ne.

Lian e ka gjatë gjithë ditës vëmëndjen e nënës së tij, ndërsa gjatë natës Vesa e ka kohën për veten dhe muzikën.

Se çfarë po gatuan ajo ende nuk e dimë, por mezi po e presim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat