Demi Rose josh ndjekësit duke vënë në pah gjoksin e formësuar

Bota e Yjeve

Demi Rose josh ndjekësit duke vënë në pah gjoksin e formësuar

Më: 5 shkurt 2021 Në ora: 15:59
Demi Rose

Demi Rose nuk e ka ndërmend t`i ndal provokimet.

Modelja e njohur Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale e posaçërisht në Instagram

Ajo nuk e ka ndërmend të ndal provokimet në Instagram, së fundmi ajo ka publikuar një imazh në Instastory ku po pozonte me bikine të vogla të cilat i mbulonin thuajse asgjë.

Image

Demi për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza dhe po kënaqet atje mjaft shumë gjë që e dëshmon me paraqitjet joshëse në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat