Demi Rose vazhdon të 'çmendë' fansat me fotot nga Ibiza

Bota e Yjeve

Demi Rose vazhdon të 'çmendë' fansat me fotot nga Ibiza

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 15:51
Demi Rose

Ajo shquhet për format e saj bombastike të cilat nuk resht kurrë se ekspozuari.

Teksa Covid-19 po mban mbyllur pothuajse të gjithë boten, Demi Rose duket se po vazhdon të shijojë pushimet në Ibiza të Spanjës.

Me një veshje mjaft provokuese që i vë në pah trupin e saj seksi dhe belin e hollëmodelja çmend fansat me foto e fundit në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Demi grumbullon rreth 16 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë mjaft aktiv.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat