Rrëfehet Luana Vjollca: Gjithçka po shkonte për mrekulli derisa shkatërrova…

Bota e Yjeve

Rrëfehet Luana Vjollca: Gjithçka po shkonte për mrekulli derisa shkatërrova…

Më: 13 shkurt 2021 Në ora: 16:46
Luana Vjollca

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka rrëfyer për një nga eksperiencat e saj në Dubai, ku edhe iu shkatërrua makina e saj.

“Gjithcka po shkonte per mrekulli derisa shkaterrova makinen time te kuqe mes shkretetires dhe perfundova me blune te ciles sme lane ti jepja me”, ka shkruar ajo krahas fotografive të publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Vlen të përmendim faktin se Vjollca vazhdon të jetë njëra ndër prezantueset më të dashura të ekranit shqiptar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat