Demi Rose vjen me stil të ri të flokëve teksa josh ndjekësit me të pasmet e bujshme

Bota e Yjeve

Demi Rose vjen me stil të ri të flokëve teksa josh ndjekësit me të pasmet e bujshme

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 00:03
Demi Rose

Demi Rose ka publikuar imazhin e ri në rrjete sociale.

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në rrjete sociale.

Kjo për shkak se modelja angleze ka forma trupore fantastike duke lënë gojë hapur fansat e saj.

Image

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë edhe duke provokuar ndjekësit e saj.

Së fundmi Demi publikoi disa video në Instastory ku tregon se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve por gjithashtu nuk munguan pozat seksi nga modelja ku pozoi me të pasmet nga kamera.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat