Candice Swanepoel mahnit me linjat e saj trupore

Bota e Yjeve

Candice Swanepoel mahnit me linjat e saj trupore

Më: 22 shkurt 2021 Në ora: 20:19
Candice Swanepoel

Modelja e Victoria’s Secret, Candice Swanepoel ka treguar trupin e saj seksi në bikine.

Ajo ka treguar se edhe për nga është frymëzuar për këto foto.

“Inspiruar nga natyra nga qielli i kaltër dhe oqeani”, ka shkruar ajo.

Image

Superylli i pistave të modës, Candice Swanepoel ka shpërndarë dy imazhe në Instagram vikendin që lamë pas derisa duket sensacionale.

Modelja 32 vjeçare nga Afrika e Jugut ka treguar trupiun e saj të tonifikuar derisa ka pozuar në bikine të kaltra që janë edhe bikine të linjës që ajo ka reklamuar Tropi cof C Line”.

Image

Ajo ka thënë së për fotografitë është inspiruar nga oqeani dhe qielli i kaltër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat