Cara Delevingne me stil të ri, duket bukur

Bota e Yjeve

Cara Delevingne me stil të ri, duket bukur

Më: 22 shkurt 2021 Në ora: 20:29
Cara Delevingne

Cara Delevingne duket sensacionale me stilin e ri të flokëve si brune derisa kjo është hera e parë që ajo është larguar nga stili i saj bionde.

Cara Delevingne ka treguar kaçurrelat e saj të reja si brune të hënën, duke u larguar për pak kohë nga një biondë.

Modelja dhe aktorja 28 vjeçare e ka treguar këtë transformim të saj në Instagram, ku flokët e saj janë në një stil pak a shumë si valët e detit.

E veshur me një triko të shkurtër dhe me argjendari të Adinas, bukuroshja britanike është uruar për dukjen e saj që shkonte me makeupin e ylberit.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat