Nuk mërzitet për peshën, kështu duket Katy Perry disa muaj pas lindjes

Bota e Yjeve

Nuk mërzitet për peshën, kështu duket Katy Perry disa muaj pas lindjes

Nga: Bota sot Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 09:25
Katy Perry

Ajo e lindi fëmijën e saj të parë, vajzën Daisy Dove Bloom në fund të verës së kaluar.

Dhe Katy Perry dukej e shëndetshme, e lumtur dhe e 'nxehtë' si gjithmonë derisa shijoj një ditë në plazh në sezonën e dimrit në Hawaii me të fejuarin e pashëm Orlando Bloom.

Këngëtarja e hitit Fireworks zbuloj trupin e saj e tonifikuar me një palë bikine një pjesëshe.

Ajo kishte zgjedhur bikinet ngjyrë vjollcë për të treguar linjat e saj të bollshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat