Beyonce e bën më së miri, promovon linjën e fundit

Bota e Yjeve

Beyonce e bën më së miri, promovon linjën e fundit

Nga: Bota sot Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 09:35
Beyonce

Ajo është reklama më e mirë e biznesit të saj.

Dhe Beyonce thjeshtë po promovon imazhet e saj të reja në koleksionin e fundit të Ivy Park x Adidas.

39 vjeqarja ka pozuar me një veshje dimërore të bardhë.

Ajo ka sjellë pantollona bore të bardhë dhe një korset poashtu të bardhë që vëmendje i dha gjoksit të saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat