Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore me veshjen e ngushtë

Bota e Yjeve

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore me veshjen e ngushtë

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 13:10
Lindsey Pelas

Lindsey Pelas ka ndarë një video në rrjete sociale.

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka publikuar video dhe foto ku shihet me një veshje që i theksonte linjat trupore.

Image

Lindsey nuk mungoi me poza provokuese ku theksonte të pasmet e bujshme për të cilat përflitet mjaft shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat