Kaq të madh e ka tatuazhin Lule Mustafa

Bota e Yjeve

Kaq të madh e ka tatuazhin Lule Mustafa

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 21:29
Lule Mustafa

Edhe pse është këngëtare e muzikës popullore, Lule Mustafa është mjaft moderne.

Ajo, pëlqen të vishet bukur, në mënyrë moderne dhe shpesh më shumë duket si repere sesa si këngëtare e muzikës popullore

Lulja, motra e vogël e familjes Mustafa, që është edhe këngëtare, e që së fundi edhe është fejuar, e paska një tatuazh.

Siç mund ta shihni, tatuazhi i Lules është në dorën e saj dhe duket mjaftë i madh. Është një lule e fatit, që me sa duket këngëtarja e pëlqen.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat