Rita Ora në plazh, me një mashkull misterioz

Bota e Yjeve

Rita Ora në plazh, me një mashkull misterioz

Nga: Bota sot Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 09:31
Rita Ora

Rita Ora e ka kaluar më së miri kohën e saj në Sidnei pasi udhëtoi në Down Under për të qenë pjesë e jurisë së The Voice Australia pasi përfundoi karantinën 14 ditore.

Dhe të enjten këngëtarja britaneze shjoj një ditë argëtimi në plazh me motrë e saj Elena dhe një shok tjetër, pasi i dashuri i saj Romai Gavras konfirmoi se ata ende janë bashkë.

Këngëtarja e disa hiteve tregoi fizikun e sah mahntës me një palë bikine të vogla.

Bikinet e gjelbërta ia shfaqnin edhe tatuazhet në trup Rita Ores./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat