Nuk i shpëton as Violeta, shikoni këtë ‘ndërhyrje’ të papritur të saj

Bota e Yjeve

Nuk i shpëton as Violeta, shikoni këtë ‘ndërhyrje’ të papritur të saj

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 11:28
Violetë Kukaj

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

E në foton e fundit edhe ajo shihet me njërin nga efektet e rrjeteve sociale, të cilave as Violeta nuk u shpëtoi dot.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat