Ishte tepër e shëndoshë, por sot Linda Halimi ka trupin më hot nga estrada

Bota e Yjeve

Ishte tepër e shëndoshë, por sot Linda Halimi ka trupin më hot nga estrada

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 11:34
Linda Halimi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, po tregohet mjaft aktive kohëve të fundit për fansat e saj në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Së fundmi, këngëtarja e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar një fotografi mjaft atraktive dhe provokuese për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar në veshje sportive nga mbrapa, ndërsa ka theksuar të pasmet e saj të formësuara.

“Tani që kam vëmendjen tënde, thuaj Jo bulmetit”, ka shkruar Linda në mbishkrimin e kësaj fotografie, ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar.

Image

E njëjta me krenari e shfaq trupin e saj të formësuar në rrjetet sociale, si rezultat i përkushtimit të saj në palestër.

Linda përndryshe arriti vite më parë që t’i largojë kilogramët e tepërt nga trupi, duke u bërë senzacion për humbjen e madhe të peshës.

Image

Tani ajo shquhet për linja atraktive trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në shumë prej paraqitjeve të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat