“Syzet mi huazoi …”- Rudina Magjistari bëhet nostalgjike dhe publikon fotot e 35 viteve më parë, ja si dukej moderatorja

Bota e Yjeve

“Syzet mi huazoi …”- Rudina Magjistari bëhet nostalgjike dhe publikon fotot e 35 viteve më parë, ja si dukej moderatorja

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 16:41
Rudina Magjistari

Rudina Magjistari është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit disa fotot të realizuara 35 vite më parë.

Imazhet bardhi e zi u realizuan në Plazh, në Durrës. Moderatorja, e cila ishte rreth 11-vjeç, pozoi e veshur me pantallona dhe bluze të shkurtër.

Ajo tregoi se në njërën prej fotove, syzet ia huazoi fotografi për të realizuar setin fotografik.

Image

“Plazh, Durrës, 1986 😉 Syzet, në foton tjetër, mbaj mend që mi huazoi fotografi për setin fotografik 😎😜”- shkroi Rudina Magjistari krahas imazheve.

Kujtojmë që rreth 10 ditë më parë, moderatorja u prek nga COVID-19, pas infektimit të bashkëshortit të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat