Kendall Jenner sërish përdor ‘photoshop’ në fotografi, fansat nuk janë të kënaqur me sjelljen

Bota e Yjeve

Kendall Jenner sërish përdor ‘photoshop’ në fotografi, fansat nuk janë të kënaqur me sjelljen

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 17:04
Kendall Jenner

Kendall së fundmi është duke u akuzuar shumë nga fansat për ndërhyrje në fotografi.

Modelja dyshohet që po bën ndërhyrje në fotografi, për të rregulluar tiparet trupore, shkruan Daily Mail.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Kendall ndau disa imazhe ku shihej me bikini, ndërsa në pah kishte vënë hiret e saj.

Image

Por, ajo çka mori më shumë vëmendje ishte pjesa e djathë e barkut të saj, ku shihej një pjesë e deformuar.

Fansat menjëherë filluan me komente dhe postime duke rrumbullakuar deformimin, e më pas duke akuzuar modelen për përdorim të ‘photoshop’-it.

Image

Poza të tilla bukuroshja I ka marrë para pasqyrës, kurse në prapaskenë shihej se është në rezidencën luksoze.

Image

E gjithë kjo filloi përmes një paraqitje të Kendall në linjën e re të rrobave nga ‘Skims’, drejtuar nga motra e saj, Kim Kardashian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat