Diona Fona me poza tërheqëse, vjen pa reçipeta në setin e ri fotografik

Bota e Yjeve

Diona Fona me poza tërheqëse, vjen pa reçipeta në setin e ri fotografik

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 07:23
Diona Fona

Diona Fona është një nga këngëtaret më të dashura të estradës, ndërsa pëlqehet shumë si për pamjen e jashtme ashtu edhe për talentin e saj.

Diona Fona ka publikuar disa imazhe joshëse në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me një kostum mjaft të bukur teksa ka vendosur të paraqitet pa reçipeta.

Fotografitë e saja u komentuan mjaft shumë si nga fansat ashtu edhe nga kolegët dhe miqtë e saj.

Përndryshe sa i përket muzikës, Diona është mjaft aktive derisa dhe për momentin është duke punuar drejt një projekti të ri muzikor.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat