Kendall Jenner ekspozon barkun e tonifikuar rrugëve të Kalifornisë

Bota e Yjeve

Kendall Jenner ekspozon barkun e tonifikuar rrugëve të Kalifornisë

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 11:37
Kendall Jenner

Modelja e njohur ditën e djeshme u fotografua nga paparazzet.

25-vjeçarja bëri një ndalesë të shpejtë në një kafene derisa u pa duke hyrë në një ndërtese.

Personaliteti i televizionit dukej me stil pasi ajo u pa veshur me një ansambël veshjesh shumë të rastësishme dhe dukej shumë bukur me kombinimin e zgjedhur.

Jenner kishte veshur një xhemper blu që ekspozonte vetëm pak nga barku i saj i tonifikuar dhe mbante një çantë të bardhë në krahë. Ajo e shoqëroi pjesën e poshtme të saj me një palë papuçe sportive.

Flokët brune të saj i ranë mbi shpatulla në sy mbante një palë syze dhe maskën kundër Covid-19.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat