Të gjithë sot i patën sytë nga familja Mehmeti kur i panë në rrug

Bota e Yjeve

Të gjithë sot i patën sytë nga familja Mehmeti kur i panë në rrug

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 18:38
Alban Mehmeti me familje

Alban Mehmeti është një nga këngëtarët më të favorizuar por njëherish edhe më i kërkuari për ahengje e mbrëmje muzikore.

Ndonëse pandemia e ka vështirësuar pak për shkak të anulimit të dasmave e organizimeve të tyre, këngëtarët e kanë shijuar këtë kohë me familjarët e tyre

Edhe Alban Mehmeti thuajse tërë kohën është parë në prani të bashkëshortes së tij Fjollës e dy djemve të tyre, Lurnit dhe Troit.

E sot ata kanë sjellë një imazh shumë të këndshëm, tek sa morën të gjithë vëmendje me stilin e tyre shumë trendi.

Ndaj me siguri të gjithë në rrugë i kanë shikuar.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat