Bikinit e Rita Orës frymëzim për verën 2021

Bota e Yjeve

Bikinit e Rita Orës frymëzim për verën 2021

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 21:25
Rita Ora

Rita Ora po shijon kohën e saj në Australi mjaft shumë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, së fundmi është zhvendosur në Australi për shkak të disa projekteve

Së bashku me disa emra të njohur të muzikës si Keith Urban, Jessica Mauboy dhe Guy Sebastian, Rita do të jetë pjesë e jurisë së spektaklit “The Voice”.

30-vjeçarja e cila udhëtoi nga Londra për në destinacionin aktual, çka solli një karantinim 14-ditor, duket se më fund është e lirë të shijojë brigjet e çmueshme.

Paparacët e kanë fotografuar sërish yllin e muzikës, teksa shfaqet me një palë bikini rozë, saktësisht një trupore.

Rita dukej mjaft e qeshur dhe e lumtur, pavarësisht se ka patur një periudhë paksa të vështirë kohët e fundit.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat