Dhurata Dora nis pushimet, zbulohet personi që po e shoqëron

Bota e Yjeve

Dhurata Dora nis pushimet, zbulohet personi që po e shoqëron

Më: 1 mars 2021 Në ora: 12:59
Dhurata Dora

Përmes postimeve në profilin e saj në Instagram, Dhurata tregoi se ka filluar pushimet diku në një vend luksoz.

Artistja shqiptare publikoi foto dhe video në bikini në të njëjtën kohë zbuloi për ndjekësit e saj të shumtë edhe pak nga pamja e vendit se ku po qëndron.

Në njërin nga postimet, ajo i ka bërë tag grimerit Arbër Bytyqit teksa edhe ky i fundit ka publikuar postime në vendin e njëjtë me këngëtaren.

Arsyeja e këtij bashkimi të dyshes nuk dihet mbase Dhurata Dora është në realizim të ndonjë videoklipi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat