Edona për kunatën: Je bekim për familjen tonë!

Bota e Yjeve

Edona për kunatën: Je bekim për familjen tonë!

Më: 1 mars 2021 Në ora: 13:33
Edona Llalloshi

Bashkëshortja e Milot Llalloshit sot po feston ditëlindjen.

Duke qenë e martuar për djalë hasreti, padyshim që respekti dhe dashuria e familjarëve ndaj saj është tejet e madhe.

Përveç Milotit bukuroshen Ismajli nuk ngurruan ta urojën as kunatat e saj.

Është Edona ajo e cila mahniti me fjalët që tha në urimin për Erxhinën: “Xhina ti je bekim për familjen tonë, ti engjëlli i bukur i gëzofsh vitet ashtu si e ke zemren! Gëzuar”, shkruan këngëtarja simpatike.

Ndër të tjera edhe kunatat tjera Aida dhe Gentaq nuk i kanë kursyer fjalët e bukur për Xhinën.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat