Kida publikon selfie joshëse, por vëmendja shkon te ky detaj

Bota e Yjeve

Kida publikon selfie joshëse, por vëmendja shkon te ky detaj

Më: 1 mars 2021 Në ora: 13:43
Kida

Këngëtarja ka bërë një veprim që nuk e ka bërë më parë.

Ajo çka mori vëmendje është zinxhiri duke vendosur një kryq në qafë.

Megjithatë, artistja shqiptare po duket shumë bukur në fotografitë e publikuara teksa ka vendosur edhe makijazh dhe bluza e hapur e saj i ka ekspozuar gjoksin.

Kida ka përdorur photoshop në këto imazhe pasi që siç shihet ka rritur gjoksin.

Ndryshe, artistja shqiptare ka paralajmëruar projekte të shumta muzikore gjatë kësaj vere.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat