Beatrix Ramosaj ngre temperaturat, publikon video provokuese me të pasmet në plan të parë

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj ngre temperaturat, publikon video provokuese me të pasmet në plan të parë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 17:04
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj duket se është bërë nostalgjike për ditët me diell në Ibiza, prandaj, këngëtarja ndau një bvideo me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Në videon e publikuar fillimisht në TikTok e më pas në Instagram, Ramosaj shfaqet e veshur vetëm me bikini dhe me flokë të lëshuara.

Bukuroshja brune shihet duke kërcyer, teksa në plan të parë vë të pasmet. Trupi i tonifikuar e barku i sheshtë mund të dallohen po ashtu lehtësisht.

Këngëtarja tashmë po shijon suksesin e bashkëpunimit me Eugent Bushpepan, i cili titullohet “Dancing with the devil”.

Image

Për shkak të skenave të nxehta që ishin pjesë e klipit, dyshja u përfol për një romancë. Megjithatë, kjo nuk është e vërtetë, pasi Eugenti ka treguar se është i dashuruar me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat