Dua pozon për “Puma”, vëmendja te gjoksi e jo tek atletet!

Bota e Yjeve

Dua pozon për “Puma”, vëmendja te gjoksi e jo tek atletet!

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:29
Dua Lipa

Këngëtarja e njohur, Dua Lipa së fundi ka pozuar për firmën e njohur “Puma".

Në pamjet që ajo ka ndarë në Facebook, shihet teksa mbathur ka atletet e këtij brendi.

Por vëmendja shkon te diçka tjetër. Pikërisht te gjoksi ku shihet që nuk ka veshur sytjena.

Dua shquhet për paraqitjet e saj provokuese por gjithmonë me shumë stil dhe unike.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat