Paris dhe Nicky Hilton si dy kukulla të vërteta

Bota e Yjeve

Paris dhe Nicky Hilton si dy kukulla të vërteta

Nga: Bota sot Më: 2 mars 2021 Në ora: 09:30
Paris dhe Nicky Hilton

Paris dhe Nicky Hilton ka bërë një paraqitje në Beverly Hills dhe në Manhattan.

Por Nicky duke folur për L'OFFICIEL se nuk ishte e impresionuar me jetën që e bënte.

Vajzat madje kanë prodhuar një shtëpi kukullash me energj elektrike.

Ato duken si dy kukulla të vërteta në kostumet e tyre elegante./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat