Montana Brown, shumë mahnitëse me bikinet blu

Bota e Yjeve

Montana Brown, shumë mahnitëse me bikinet blu

Nga: Bota sot Më: 2 mars 2021 Në ora: 09:34
Montana Brown

Ajo aktualisht është duke punuar në linjën e saj të rrobave të banjës.

Dhe ylli i Love Island Montana Brown, dukej mahntëse kur u pa e veshur me një palë rroba nga modelet e saj në plazhn e Barbadosit.

Modelja mahnitëse kishte veshur një palë bikne ngjyrë blu të hapur.

Ajo kishte edhe një rrip në bel./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat