Pavarësisht moshës, prezantuesja duket si 30 vjeҫare

Bota e Yjeve

Pavarësisht moshës, prezantuesja duket si 30 vjeҫare

Nga: Bota sot Më: 2 mars 2021 Në ora: 09:41
Tess Daly

Tess Daly vazhdon të habit të gjithë me pamjen e saj dhe këtë e dëshmoi për xhirmin e saj të fundit për kopertinën për Woman's Health UK nuk ndryshon.

Drejtuesja televizive dukej fenomenale në numrin e muajit prill, për të cilën ajo thotë në një intervistë shoqëruese: Nuk ndihem ndryshe sikur të isha në të tridhjetat.

Tess kishte veshur një palë rroba banjo të zeza.

Kështu ajo ka treguar fizikun e saj sportiv me një palë taka të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat