Kylie Jenner e bën ‘nxehtë’ duke ekspozuar linjat trupore

Bota e Yjeve

Kylie Jenner e bën ‘nxehtë’ duke ekspozuar linjat trupore

Më: 2 mars 2021 Në ora: 10:11
Kylie Jenner

Kylie ka joshur fansat me postimet e fundit.

Kylie Jenner së fundmi po shijon temperaturat e nxehta duke u relaksuar në pishinë.

Ajo është një ndër emrat më të përmendur të botës së showbizit në mbarë botën dhe jo pa arsye.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Ylli televiziv së fundmi u pa në Instagram duke theksuar tiparet trupore, për të cilat pëlqehet tej mase nga fansat, bikinit e vogla i theksonin gjoksin asaj.

Imazhet e publikuara morën miliona pëlqime dhe komente nga fansat e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat