Dhurata Dora paraqitet pa grim në rrjete sociale

Bota e Yjeve

Dhurata Dora paraqitet pa grim në rrjete sociale

Më: 2 mars 2021 Në ora: 14:25
Dhurata Dora

Këngëtarja shqiptare ka postuar pamje të saja pa grim.

Dhurata Dora mbetet si një ndër këngëtaret më të dashurat të publikut shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku sjell pamje nga përditshmëria apo karriera.

Image

Së fundmi Dhurata po shijon pushimet në bregdet me shoqëri dhe si duket ka vendosur të paraqitet pa grim në rrjete sociale pasi ajo ka postuar një Instastory ku shihet tërësisht natyrale.

“Më falni që po postoj kaq shumë por e dua këtë vend”, u shpreh ajo duke thënë se ndoshta po e tepron me postime por po kënaqet aq shumë sa që i duhet ta ndaj me fansat e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat