Edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj nuk i ndahet palestrës

Bota e Yjeve

Edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj nuk i ndahet palestrës

Më: 2 mars 2021 Në ora: 15:43
Afërdita Dreshaj

Ajo tashmë po shijon muajt e fundit të shtatzënisë.

Fjala është për këngëtaren dhe modelen shqiptare, Afërdita Dreshaj, e cila është në pritje të ëmbël të fëmijës së parë.

Përkundër se është në një gjendje të tillë, biondja po vazhdon ushtrimet në palestër e madje shumë e fokusuar.

“Ne nuk po ndalemi”, ka qenë përshkrimi i njërës prej imazheve që ka ndarë në rrjete sociale.

Afërdita dhe Jakub ndryshe së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë të një djali.

Image
Afërdita Dreshaj

Të njëjtit u martuan në qershor të vitit 2019 në një ceremoni luksoze në Florida.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat