Big Mama i hip kalit

Bota e Yjeve

Big Mama i hip kalit

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:21
Big Mama

Këngëtarja Big Mama ka shtuar aktivitetin në rrjetet sociale.

Por, fotografitë e fundit që ka hedhur deri tash, janë interesante.

Kjo se, nëse dikur s’i ka hipur dot kalit për shkak të peshës që ajo ka pasur, së fundmi ka bërë një gjë të tillë.

Në Instagram, këngëtarja ka hedhur disa fotografi të bëra në një fermë dhe edhe pse në një ambient të tillë, ajo dukej shumë elegante, e veshur kokë e këmbë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat